FORGOT YOUR DETAILS?

Şişme Kar Küresi

ŞİŞME KAR KÜRESİ

Eğlence ve animasyon showlarının görsel sunum ürünü olarak çokça talep gören şişme ürünlerdirŞişme Kar Küresi modelleri kapalı alan ve açık alan kullanımlarına uygun yapılardır.

AVM ve Organizasyon şirketlerinin rağbet gösterdiği  bu şişme yapılar Kapılı ve Kapısız Sistem olarak 2 modelde üretilmektedir. Organizasyonlarınızın akılda kalıcılığını sağlayabilmek adına Şişme Kar Küresi Tünel Kapılı Sistem olarak tasarlanmıştır. Bu tasarım sayesinde insanların içine giriş çıkış yapabileceği, hatıra pozu verebileceği, strafor kar show eğlencesine katılım yapabileceği ve küre içerisine uygulanacak tasarımlandırılmış baskılı perde ve dekorasyonlar sayesinde elde edilen hoş görsellikte ailelerin, çocukların, arkadaş gruplarının, sevgili çiftlerin ve daha bir çok kişinin resim çekinme isteklerine  olanak sağlamaktadır. Bu sayede unutulmaz etkinlik programlarınıza imza atmış olacaksınız.

Şişme Kar Küresi

Kapısız Sistem model ile küre içerisinde akla gelebilecek sizi anlatan ve simgeleyen promosyon, kampanya ürünleri, sunum ürünleri  ve daha birçok ürünlerin sergilenebileceği olanakları sağlayan hedef yapılardır.Şişme ürünler artık Reklam,Tanıtım ve Eğlence hizmetlerinize çözüm getiren gözde ürünlerdir.Hayallerinizi gerçekleştirmek adına şişme kar küresi modelleri sizler içinde 3D tasarım ekibimiz tarafından tasarlanabilir.Etkinlikleriniz markalandırmak adına Marka Balon hayatınızı kolaylaştıracak.

DEV KAR KÜRESİ | ŞEFFAF KAR KÜRESİ | SEVGİLİLER GÜNÜ KAR KÜRESİ | AŞK KÜRESİ | ŞİŞME KAR KÜRESİ | KAR KÜRESİ KİRALAMA | ŞİŞME REKLAM KÜRESİ | DEV KAR KÜRESİ MODELLERİ 

şişme kar küresi

HAYAL ETTİNİZ Mİ? O zaman sizin için TASARLAYALIM.!

ŞİŞME KAR KÜRESİ TAMAMLANAN PROJELERİMİZDEN BAZILARI....

ŞİŞME KAR KÜRESİ MODELLERİMİZ

TOP