FORGOT YOUR DETAILS?

Kapadokya Sıcak Hava Balonu

 

Kapadokya balonları etkinliklere, festivallere ,reklam ve tanıtımlarınızda kullanabileceğiniz kurulumu kolay ve taşınabilir dev boyutlarda, tamamı kişiye özel ürünler hazırlıyoruz. istenilen ölçü ve özelliklerde hazırlanabilir. Renkli ve büyük yapıları, uzaktan görülebilmelerini sağlar ve etkileyici bir görsel sunarlar. Makine Parkurumuzda Dijital baskı uygulamasıyla renk ve modelleme sınırı olmadan hizmet vermekteyiz.

Markanıza özel farklı tasarım ve üretim yapısı sayesinde dikkat çekici şişme reklam ürünlerdir. Şişme Reklam Ürünlerimiz ile ekonomik ve etkili reklam çözümleri sunuyoruz. Şişme Reklam Balonları markaya özel modelleme imkanlarında kişiye özel olarak hazırlanır. 

Şişme Reklam Ürünleri Avantajları,

Kolay Kurulum ve taşınabilirlik. İstenilen ölçü ve renklerde markaya özel tasarım imkanlarımızla tamamı kişiye özel üretim. Farkındalık ve dikkat çekiciliği ile akılca kalıcılığı saylayan ürün. Alışılmışın dışında dev ölçülerde iç ve dış mekan kullanım imkanları. Çevre dostu ürünlerimizle geleceğimize sahip çıkıyoruz.

Vitrinlerinizde bu ürünlerden birine sahipseniz toplumun beğenisini kazandığınız ve akılda kalıcı bir markanızın  farkındalığını yaşıyor olmalısınız. Yüzlerce marka referanslarımızın güvencesinde 24 ay kullanım garantisi sağladığımız reklam balonları ürünlerimizde sahip olmak istemezmisiniz?  Cevabınız evet ise bizimle iletişime geçerek sizlere yardımcı olabiliriz… 

kapadokya sıcak hava balon maketi

KAPADOKYA BALONU, HAYAL ETTİNİZ Mİ? O zaman sizin için TASARLAYALIM.!

TAMAMLANAN REKLAM BALONLARI PROJELERİMİZDEN BAZILARI....
TOP